Index du forum allemand - polonais Rechercher une traduction en allemand Prośba o przaetłumaczenie na niemiecki
Quelle est la traduction en allemand d'un mot ou d'une expression? Ma traduction est-elle correcte? Merci de préciser le contexte autant que possible...
2 messages • Page 1 sur 1
 
08.10.2013 09:38:43

Prośba o przaetłumaczenie na niemiecki

 
de ania.wlodkowska
 
 
 
 
 
 
Messages: 1
Inscription: 08.10.2013 09:36:53
PAŁAC
Jest to wyjątkowe miejsce z przepięknymi wnętrzami oraz odrestaurowanym 16-hektarowym XIX- wiecznym parkiem w stylu angielskim.
Pałac w Turznie był historyczną ostoją polskości i patriotyzmu. Dbali o to przedstawiciele rodów Zboińskich, Jeżewskich, Działowskich i Gajewskich. Patriotyczny duch turznieńskiego dworu przyciągał wielu znamienitych gości.
Do grona najwybitniejszych można by z pewnością zaliczyć Fryderyka Chopina, który w 1825 roku w młodym wieku przybył do Turzna. Zapraszamy do obejrzenia licznie zebranych pamiątek pochodzących z tego okresu.

REWELACYJNE POŁOŻENIE
Obiekt wyróżnia się dogodną lokalizacją, z dala od zgiełku miasta, zapewniając ciszę i spokój.
Jednocześnie oddalony jest zaledwie 5 min drogi od zjazdu z autostrady A1 (północ-południe), umożliwiając szybki wyjazd z miasta w kierunku Warszawy, Olsztyna, Trójmiasta.
Natomiast od Starówki Torunia dzieli Hotel jedynie 14 km, co pozwala na sprawny powrót po zwiedzaniu miasta i wypoczynek po trudach podróży czy zwiedzania.

POKOJE
Do Państwa dyspozycji oddajemy 53 ekskluzywne pokoje o jednakowym standardzie, przygotowanych z największą dbałością o komfort Państwa wypoczynku.
Większość z nich zlokalizowanych jest na parterze, co ułatwia poruszanie się po obiekcie Gościom starszym i niepełnosprawnym.
Każdy pokój wyposażony jest m.in. w klimatyzację, sprzęt do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor LCD z kanałami obcojęzycznymi.
Ponadto, zapewniamy wygodny, bezpłatny parking również dla autokarów.

RESTAURACJA
Restauracja Marconi słynie z wykwintnej kuchni, w której znakomici kucharze serwują zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i specjały kuchni europejskiej.
Aromatycznej, świeżo parzonej kawy można skosztować w hotelowym Lobby Barze, natomiast nastrojowej muzyki mogą Państwo posłuchać w przytulnej sali kominkowej.
Dla grup przygotowaliśmy kolacje w Restauracji Marconi, przy akompaniamencie muzyki na żywo.

XIX – WIECZNY PARK
Obiekt otacza 16-hektarowy, zabytkowy park w stylu angielskim, w którym znajdują się liczne atrakcje: korty tenisowe, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do grillowania, gdzie dla grup możemy zorganizować garden party. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do Nordic Walking. W ofercie posiadamy również szereg propozycji na spotkania integracyjne.

REKREACJA
Hotel posiada nowoczesne SPA, gdzie zabiegi wykonywane są do późnych godzin wieczornych.
Będziecie mogli Państwo skorzystać z licznych zabiegów regenerujących (kąpiele piwne, sauna fińska i parowa, jacuzzi, gabinet kosmetyczny, salon masażu).

W załączeniu przesyłam aktualną ofertę cenową Hotelu, zaś szczegóły dotyczące współpracy znajdą Państwo w umowie.
Zdjęcia Hotelu oraz spacer wirtualny znajdą Państwo na stronie:....
Mam nadzieję, iż nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do Pałacu z wizytą, w celu sprawdzenia ww. deklaracji.
 
08.10.2013 20:33:11

Re: Prośba o przaetłumaczenie na niemiecki

 
de Grzechu
 
 
 
 
 
 
Messages: 5
Inscription: 28.08.2013 19:05:30
Proponuję przeczytać to:
Übersetzungsdienst
Dieses Forum ist außerdem kein Übersetzungsdienst. Wenn Sie eine Übersetzung eines Textes oder Textabschnitts auf Englisch, Französisch, Spanisch, oder … suchen, versuchen Sie sich bitte immer zuerst selbst daran.
stąd: viewtopic.php?t=1974

A potem udać się do profesjonalnego tłumacza, skoro działalność nie jest działalnością non profit.
 
 

2 messages • Page 1 sur 1
 

Page en Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文