italiano » polacco

Traduzioni di „remisowy“ nel dizionario italiano » polacco (Vai a polacco » italiano)

remisowy

Esempi monolingue (non verificati dalla Redazione di PONS)

polacco
Wynikiem tego był najdłuższy mecz w historii szachów, który trwał 5 miesięcy, a rozegrano 48 partii, w tym 40 remisowych.
pl.wikipedia.org
Ta ostatnia rywalizacja obejmowała w sumie dwa mecze – pierwszy zakończył się wynikiem remisowym 2:2 zdecydowano więc o rozegraniu meczu dodatkowego.
Choć gospodarzom nie brakowało okazji do strzelenia gola na 2:1, wynik remisowy utrzymał się już do końca spotkania i tytuł zdobyła stołeczna drużyna.
Jeśli w meczu fazy pucharowej po czasie regulaminowym wynik będzie remisowy, gra się dogrywkę, która składa się z dwóch części po 15 minut.
Wskutek takiego ruchu grę uważa się za remisową.
Końcówka król i amazonka przeciw królowi i hetmanowi jest z reguły remisowa z powodu wiecznego szacha, ale zadanie strony broniącej się nie należy do łatwych.
Z pierwszych dwunastu partii dziesięć zakończyło się wynikiem remisowym.
W przypadku meczów remisowych w nawiasie podano liczbę wygranych rzutów karnych (za co klub otrzymywał 2 punkty - w przypadku przegranych rzutów karnych tylko jeden punkt).
W 20 spotkaniach (18 rozstrzygniętych i 2 remisowych) - rozegranych w jej ramach - uzyskano 84 bramki, co daje średnią 4,20 gola na mecz.
W rogrywkach dopuszczono wyniki remisowe, za które drużyny otrzymywały po jednym punkcie.

Vuoi aggiungere una parola, una frase o una traduzione?