Traductions de „kategoriji“ dans le dictionnaire slovène » français

(Aller à français » slovène)

Exemples monolingues (non-vérifiés par l'équipe de rédaction)

slovène
Za vlogo ob izidu filma ni dobil pozitivnih kritik in leta 2010 je prejel celo zlato malino v kategoriji za »najslabšega igralca«.
sl.wikipedia.org
Morricone je osvojil svojega prvega oskarja za najboljšo izvirno glasbeno podlago in tudi zlati globus v isti kategoriji.
Nominirana je bila za grammyja v kategoriji za »najboljši ženski pop vokalni nastop«.
Prekletstvo črnega bisera v kategoriji za »najboljšega igralca«.
Na zelo razgibani progi je osvojil skupno sedmo mesto in tudi majico državnega prvaka v kategoriji do 23 let.
Televizijska specijalka je leta 2002 prejela emmyja v kategoriji za »izstopajočo tehnično direkcijo in delo s kamero v videospotu, miniseriji, filmu ali televizijski specijalki«.
Pòdspòl je slovnična lastnost samostalniške besede, ki zajema 2 kategoriji: živost in človeškost.
Zmagovalec v kategoriji javne službe v novinarstvu dobi zlato medaljo, ki gre vedno časopisu, četudi je v navedku lahko omenjen posameznik.
Nastopajoči so bili razdeljeni v dve starostni kategoriji: do 15 in do 19 let.
Simfonični rock je ena od zvrsti glasbe v širši kategoriji progresivni rock.