Traductions de „wiekowy“ dans le dictionnaire polonais » français (Aller à français » polonais)

wiekowy człowiek
wiekowy przedmiot, zjawisko

Exemples monolingues (non-vérifiés par l'équipe de rédaction)

polonais
Także w 2014 roku został uznany najlepszym australijskim zawodnikiem w tej kategorii wiekowej.
Kavalenka ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju w każdej kategorii wiekowej.
W tej samej kategorii wiekowej zdobył także pięć medali mistrzostw świata, w tym złoty w wyścigu na 1 km w 2006 roku.
Struktura wiekowa ma charakter wyrównany – jej zróżnicowanie pomiędzy stanami jest znikome.
Drzewostany wiekowe np. powyżej 100 lat stanowią tylko 5% powierzchni zalesionej.
System ligowy jest bardziej uzależniony od kategorii wiekowej.
Struktura mieszkańców miasta w podziale na ekonomiczne grupy wiekowe jest zbliżona do struktury mieszkańców województwa dolnośląskiego.
System ocen programów telewizyjnych – system klasyfikacji programów telewizyjnych pod względem przeznaczenia wiekowego.
W grupie wiekowej 55+ 65% osób polega na opiniach ustnych.
Równocześnie układ ten przerwał kilka wiekowych, staromiejskich ulic, które miejscami zredukowane zostały do formy chodników, jak w przypadku ul. Łaciarskiej.

Voulez-vous ajouter des mots, des phrases ou des traductions ?

Proposez de créer une nouvelle entrée pour un mot.