5. konkurencja fam (placówka, osoba rywalizująca z inną):

Exemples monolingues (non-vérifiés par l'équipe de rédaction)

polonais
Indywidualnie w tej samej konkurencji zajęła 49 miejsce.
Nie ma żadnego „ułatwiania” i żadnej konkurencji międzygatunkowej.
Typowe byczki używane w konkurencji ważą od 200 do 300 kg, a zawodnicy od 90 do 125 kg.
Obecnie w konkurencji bierze udział byczek oraz dwóch kowboi na koniach.
Brał wówczas udział w jednej konkurencji łyżwiarstwa szybkiego, biegu na 5000 m, gdzie zajął 26. miejsce.
Wystąpił w konkurencji pistoletu szybkostrzelnego z odl. 25 metrów, w której zajął 30. miejsce.
Celem stowarzyszenia jest wspieranie członków w rozwijaniu działalności wydawniczej na poziomie lokalnym, wobec bardzo silnej konkurencji ze strony zachodnich koncernów medialnych i prasy samorządowej.
W pierwszej z tych konkurencji awansowała do ćwierćfinału, natomiast w drugiej odpadła po pierwszym spotkaniu.
W tej samej konkurencji wywalczył również złoty medal na mistrzostwach kraju w 1985 roku.
Ma ponadto zabezpieczyć przepływ kapitału oraz stworzyć równe warunki konkurencji.

Voulez-vous ajouter des mots, des phrases ou des traductions ?

Proposez de créer une nouvelle entrée pour un mot.