Traductions de „czwarte“ dans le dictionnaire anglais » polonais (Aller à polonais » anglais)

Traductions de „czwarte“ dans le dictionnaire polonais » anglais (Aller à anglais » polonais)

Exemples monolingues (non-vérifiés par l'équipe de rédaction)

polonais
Czwarte przykazanie: Ścieżki sapologii są nieprzeniknione dla każdego sapologa nie znającego reguły trzech kolorów.
pl.wikipedia.org
Podczas pierwszego startu sięgnęła po złoto na dystansie 200 metrów motylkiem, w 1976 roku zajęła czwarte miejsce.
Obecnie zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji do szwedzkiego tronu.
Czwarte ukazuje uzdrowienie paralityka a kolejne uzdrowienie opętanego przez demony.
W kolejnym sezonie zajęła czwarte miejsce w biegu na 800 metrów podczas mistrzostw świata juniorów oraz była dwukrotną medalistką kolejnej edycji mistrzostw krajów nordyckich juniorów.
Marsylii po dobrym sezonie zabrakło przysłowiowej kropki nad „i”, gdyż niefortunnie przegrali czwarte miejsce, różnicą strzelonych bramek (trzy gole zabrakły do 4 miejsca).
Nigdy nie zdobyła medalu mistrzostw świata, jej najlepszym wynikiem było czwarte miejsce wywalczone podczas wielobojowych mistrzostw świata w Östersund w 1960 roku.
Trzy czwarte zbiorów stanowiły skonfiskowane przez rewolucjonistów dobra królewskie i kościelne.
Trzecie miejsce, gdy zawodnik z kraju będzie w pierwszej 100, a czwarte, gdy zawodnik znajdzie się w pierwszej 30 rankingu.
Wizerunki proroków współgrają ze sobą, w ujęciu trzy czwarte, zwracają się ku centrum i stanowią swoje lustrzane odbicia.

Voulez-vous ajouter des mots, des phrases ou des traductions ?

Proposez de créer une nouvelle entrée pour un mot.

Page en Deutsch | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina